Kréta - počasí

Kréta - počasí a předpověď počasí

Pokud se chcete podívat na statistiky počasí, aktuální déšť a předpověď na dalších 5-10 dní, doporučujeme specializované stránky Kréta počasí a předpověď počasí na 10 dní.

Kdy na Krétu z hlediska počasí vyrazit?

Chcete Krétu poznávat, nebo si jen užívat? Oboje je možné, a počasí na Krétě na to má velký vliv. Počasí na Krétě je klasické, jako všude ve středomoří. V létě můžete očekávat sucho a vysoké teploty okolo 35 stupňů, žádné srážky, zima jsou spíše mírné, s deštěm v nížinách.

Kréta - počasí

 

Jaro a podzim

Pokud chcete na Krétu hlavně proto, abyste strávili dovolenou aktivně poznáváním hor, památek, kaňonů a dalších překrásných míst, je nejlepší období jaro do cca 20. května a pak zase dále od půlky září dále. Teploty jsou přijatelné, na jaře bude vše ještě krásně zelené, jen voda bude ještě chladnější, pravděpodobnost srážek je malá, ale nějaká ta kapka může přijít. V září je zase příroda už trochu unavená a zaprášená, ale zase je ještě krásně teplá voda.

Kréta - počasí v létě

Pokud jste koupací typ a zajímají Vás hlavně pláže a koupání na úchvatných plážích a místech, je pro Vás ideálná hlavní sezona v červenci a srpnu. Bývá opravdu vedro, stejně tak už bývá prohřátá i voda v moři.

Partneři

< >
Powered by HOTSoft.gr - websites, mobile apps & networks